Plánovaná výprava na srub.

Nazdar bratři, o víkendu vyrazíme na plánovanou výpravu na srub.

Sraz je v Příbrami v čekárně autobusového nádraží nahoře v pátek 29. 5. 2026 v 16,10 hod., návrat je v neděli 31. 5. ve 12,40 hod. (čas příjezdu v jízdním řádu) opět na autobusové nádraží.

Vybavení: vhodné oblečení (i na spaní), pláštěnka, spacák, dobré boty (i na přezutí), gumovky, hygiena, baterka, toaletní papír, dobrá nálada, peníze na autobus.

Jídlo: ½ chleba, 2 ks roztíratelného sýra, 2-3 brambory, 2 hrsti těstovin, 2 oplatky, 2 jablka, 1 paštiku, 1 sáček polévky, svoje mlsání.

Zmatlík

 


Uveřejněno

v

od

Značky: